Communication & Protocol

Konsultujemy i doradzamy w tematach, które mają bezpośredni związek z dobrymi manierami, protokołem dyplomatycznym i różnicami kulturowymi.

 

  • KAMPANIE SPOŁECZNE I PRODUKTOWE (NOWOŚĆ)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży PR i marketingu wskażemy jak elementy savoir-vivre’u i protokołu dyplomatycznego można ciekawie wykorzystać w narracji produktu lub usługi. Konsultujemy strategie, reklamy, dobór influencerów, a także ostrzegamy przed popełnieniem merytorycznych faux-pas, np. przed wprowadzeniem produktu na rynek zagraniczny, bądź kierowania go do wyjątkowej grupy odbiorców.

 

  • BADANIA TYPU MYSTERY CLIENT

Badamy poziom obsługi personelu różnych branż, infolinii, BOK, concierge. W naszych projektach korzystamy z profesjonalnych metodologii obowiązujących w instytutach badawczych, z którymi ściśle współpracujemy. Na podstawie zebranych danych dokonujemy analizy, której finałem jest rekomendacja dalszych działań.

 

  • WYDARZENIA SPECJALNE

Nasi eksperci to osoby zajmujące się na co dzień protokołem dyplomatycznym. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu szkoleń i wydarzeń o charakterze międzynarodowym, w których biorą udział przedstawiciele biznesu oraz administracji państwowej o najwyższej randze z Polski i zagranicy. Eksperci zadbają o profesjonalną oprawę protokolarną uwzględniającą m.in. zaproszenia, transport, kolejność powitań, rozsadzanie gości, dobór formy przyjęcia, menu, tłumaczenia i koordynację prac podwykonawców takich jak restauracje, firmy cateringowe czy agencje eventowe.

 

  • KSIĘGI DRESS CODE

W oparciu o badania i strategię całościowej identyfikacji, a także filozofię marki, przygotujemy podstawy do wytycznych z zakresu firmowego stroju. Konsultujemy kolory, fasony, gramatury i faktury dla kobiet oraz mężczyzn. Współpracujemy ze stylistami, krawcami i pasjonatami sztuki dobierania garderoby. Doradzimy jak ubrać się w sposób pasujący do oczekiwań klientów, usługobiorców i okoliczności wydając przy tym rozsądne kwoty. 

 

  • PRZYGOTOWANIE DO WIZYT ZAGRANICZNYCH

Nasi eksperci, wieloletni dyplomaci, ambasadorowie, osoby pracujące na kierowniczych stanowiskach za granicą i podróżnicy, podpowiedzą na jakie kwestie należy zwracać uwagę wybierając się w podróż służbową. Omówią m.in. wątki dotyczące garderoby, konwenansu, zasad obowiązujących przy stole oraz tematów drażliwych, na które należy zwracać uwagę, by nie urazić partnerów biznesowych z innych kręgów kulturowych.

Zapraszamy do kontaktu

Polska Akademia Protokołu i Etykiety
Communication & Protocol

ul. Niedźwiedzia 29b
02-737 Warszawa

NIP: 8281318174